Integracja z najpopularniejszymi laboratoriami

Odkąd opracowano nowoczesne oprogramowanie dla przychodni lekarskich, kontakt z laboratoriami jest zdecydowanie łatwiejszy, niż może się wydawać. Wszystko przebiega sprawnie i wygodnie. Najważniejsze jest to, że lekarz ma duże możliwości, jeżeli chodzi o zlecanie badań czy odbiór wyników. Może wykonać zlecenie badań w trakcie wizyty, gdy pacjent jest jeszcze u niego w gabinecie. Wszystko wobec tego odbywa się na bieżąco i błyskawicznie. To minimalizuje kolejki i przyspiesza cały proces oczekiwania na badanie.

Druga sprawa to automatyczny odbiór wyników. Lekarz, kiedy tylko chce, może odebrać wynik pacjenta i tym sposobem sprawdzić, czy jest dobry, a jeżeli nie, od razu zalecić konkretne metody leczenia. Takie oprogramowanie dla przychodni lekarskiej umożliwia też automatyczny zapis wyników w dotychczasowej historii choroby konkretnego pacjenta. Dzięki temu pacjent nie musi stawać w kolejkę, aby odebrać wynik swoich badań i następnie przynieść je lekarzowi prowadzącemu. Teraz wszystko wygląda inaczej i co za tym idzie, lekarze mają łatwiejszą drogę do niesienia pomocy medycznej swoim pacjentom.

To także wpływa na wygodę i swobodę ich pracy. Wobec tego jest naprawdę dużo powodów, dla których warto zaopatrzyć się w taki program. To nowoczesne narzędzie pomoże zarówno pacjentom, jak i przede wszystkim lekarzom. Chodzi tu o lekarzy pracujących w dużych przychodniach lekarskich, a także w małych, prywatnych gabinetach. Więcej szczegółów na ten temat można znaleźć na stronie internetowej http://www.mediporta.pl/funkcje/.