Regulamin

Regulamin korzystania z Serwisu bloga AssassinsArms.pl

  1. Postanowienia ogólne: 1.1. Niniejszy regulamin określa zasady korzystania z Serwisu bloga AssassinsArms.pl (zwany dalej „Serwisem”). 1.2. Poprzez korzystanie z Serwisu, użytkownik akceptuje i zobowiązuje się do przestrzegania niniejszego regulaminu. 1.3. Autorzy Serwisu zastrzegają sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie w dowolnym czasie. Zmiany wchodzą w życie po opublikowaniu ich na stronie.
  2. Treści i prawa autorskie: 2.1. Wszystkie treści publikowane na Serwisie, takie jak teksty, zdjęcia, filmy, grafiki i inne materiały, są własnością bloga AssassinsArms.pl lub zostały użyte za zgodą ich właścicieli. 2.2. Wszystkie prawa autorskie i intelektualne są chronione i zastrzeżone. 2.3. Jakiekolwiek wykorzystywanie treści Serwisu bez pisemnej zgody autorów jest zabronione.
  3. Komentarze i zachowanie użytkowników: 3.1. Użytkownicy mają prawo do zamieszczania komentarzy pod artykułami na Serwisie. 3.2. Komentarze nie mogą zawierać treści obraźliwych, wulgarnych, obrażających lub naruszających prawo. 3.3. Autorzy Serwisu zastrzegają sobie prawo do moderacji i usuwania komentarzy niezgodnych z regulaminem.
  4. Odpowiedzialność: 4.1. Blog AssassinsArms.pl dokłada wszelkich starań, aby publikowane treści były rzetelne i aktualne. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za szkody wynikłe z korzystania z informacji zawartych na Serwisie. 4.2. Użytkownicy korzystają z Serwisu na własne ryzyko i ponoszą pełną odpowiedzialność za swoje działania. 4.3. Blog AssassinsArms.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści i działania zewnętrznych stron internetowych, do których mogą prowadzić linki umieszczone na Serwisie.
  5. Polityka prywatności: 5.1. Polityka prywatności określa zasady gromadzenia, przetwarzania i wykorzystywania danych osobowych użytkowników Serwisu. Szczegółowe informacje znajdują się w odrębnym dokumencie „Polityka prywatności”.
  6. Zgłaszanie naruszeń: 6.1. W przypadku stwierdzenia naruszenia regulaminu, użytkownik może zgłosić to faktyczne do autorów Serwisu za pośrednictwem danych kontaktowych podanych w zakładce „Kontakt”.

Dziękujemy za korzystanie z Serwisu bloga AssassinsArms.pl. Zachęcamy do aktywnego udziału w społeczności i kulturalnego komentowania treści. W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt.

Zespół AssassinsArms.pl